Losowe zdjęcie
Światowe Dni Młodzieży 2016

Z uroczystości Triduum Paschalnego

26Tak jak co roku bardzo aktywnie i licznie uczestniczyliśmy w tych wyjątkowych ostatnich dnia Wielkiego Tygodnia. Szczególne modlitwy zanosiliśmy do Miłosierdzia Bożego w trwającym Nadzwyczajnym Roku Miłosierdzia Bożego jak również dziękowaliśmy za dar chrześcijaństwa w naszej ojczyźnie – już 1050. lat. W adoracje zaangażowały się wszystkie grupy parafialne przygotowując tematyczne rozważania podczas adoracji wielkoczwartkowych i wielkopiątkowych. Świątynia wypełniona była rozmodlonymi parafianami, którzy w zadumie i kontemplacji adorowali Jezusa w Najświętszym Sakramencie. Nie zabrakło oczywiście honorowej warty Panów Strażaków oraz Służby Liturgicznej.

Zapraszamy do Galerii zdjęć

projekt i realizacja: intermania.pl