Losowe zdjęcie
Światowe Dni Młodzieży 2016

Zakończenie oktawy Bożego Ciała

błogosławieństwoW czwartek 6 czerwca 2013 roku uroczyście zakończyliśmy oktawę Bożego Ciała. Podczas Mszy Św. zostały poświęcone wianki z kwiatów i ziół. Po procesji, w której brało udział bardzo dużo dzieci sypiących kwiaty /ponad 100/ oraz dzieci w strojach komunijnych, nastąpił uroczysty moment udzielenia błogosławieństwa wszystkim dzieciom – zwłaszcza tym najmniejszym. Dla wszystkich Ks. Proboszcz przygotował łakocie. Po zakończonych uroczystościach, dzieci również czekały na wyjątkowy moment. Tradycją w naszej parafii jest, że w ostatnim dniu oktawy „bije się” księdza kwiatami. I tak też było w tym roku. Dzieci nie żałowały kwiatów, a ksiądz nie żałował cukierków. Oj, ale było radości.

zobacz galerię

projekt i realizacja: intermania.pl