Losowe zdjęcie
Światowe Dni Młodzieży 2016

Zapraszamy do naszej Parafii

Krakow - Poland's historic center, a city with ancientZAPRASZAMY NA KATECHEZY W JĘZYKU POLSKIM

W RAMACH ŚDM

DO KOŚCIOŁA W WITANOWICACH  27 -29 lipca 2016 r.

Z wielką radością wchodzimy w wydarzenia realizacji programu wydarzeń Światowych Dni Młodzieży w Krakowie na Błoniach, w Brzegach, w Wadowicach, ale i w naszej miejscowości Witanowice. Witanowicki kościół jest jednym z miejsc, w którym będą głoszone katechezy w języku polskim z udziałem ks. biskupa.

Serdecznie ZAPRASZAMY wszystkich młodych wraz z całymi rodzinami, babciami i dziadkami /z naszej i okolicznych miejscowości/ do wspólnej modlitwy podczas katechez, które odbywać się będą w ramach ŚDM od środy do piątku w godz. 9.00 – 12.00 w kościele w Witanowicach.

Pielgrzymi przyjezdni – po katechezach – będą mogli spożyć obiad przy kościele – zorganizowany przy wydajnej pomocy wolontariatu miejscowego.

projekt i realizacja: intermania.pl