Losowe zdjęcie
Światowe Dni Młodzieży 2016

Zapraszamy na Nabożeństwa Majowe do kościoła

Miesiąc maj to szczególny miesiąc poświęcony czci Matki Bożej. Dlatego serdecznie zapraszamy wszystkich na Nabożeństwa Majowe do kościoła, które odbywają się po Mszy Św. o godz. 18.00. Szczególny apel kierujemy do dzieci i młodzieży.

Dla ułatwienia prosimy, by przychodziły według wyznaczonego dyżuru:

w poniedziałki – uczniowie kl. IV

we wtorki – oddziały przedszkolne i kl. I

w środy – uczniowie kl. III

w czwartki – uczniowie kl. II

w piątki – uczniowie kl. V i kl. VI

w soboty – uczniowie kl. VII i VIII oraz młodzież starsza

Oczywiście, zapraszamy wszystkich w każdy dzień tygodnia. Jeżeli ktoś z uczniów nie może w wyznaczony dzień przyjść na Nabożeństwo do kościoła, to prosimy o wybór innego stosownego dnia. Ważne, by pobożność maryjna rozwijała się w sercu każdego z nas. Wiemy, iż Litania Loretańska jest również śpiewana przy kapliczkach w terenie. Dziękujemy za podtrzymywanie tej pięknej tradycji i zachęcamy także do uczestnictwa i w tych Majówkach.

„Ave Maryja – woła cały świat!

Ave Maryja – Matko Boga i nas!”

projekt i realizacja: intermania.pl