Losowe zdjęcie
Światowe Dni Młodzieży 2016

Zaproszenie na Adwent z Misjami „4xN”

Szanowni Państwo,

Z pewnością pamiętacie, jak w październiku 2019 roku przybyłyśmy z Siostrami Misjonarkami do Waszej Parafii z racji Miesiąca i Roku Misyjnego. Wiele osób wyraziło zainteresowanie problematyka Misji i nawet podjęło duchową adopcję dzieci z Indii. Z tego powodu pragnę zaprosić Was do wspólnego przeżywania Adwentu z Misjami zatytułowanego „4xN” Niezwykłe spotkania, z Niezwykłymi ludźmi, o Niezwykłych sprawach, w Niezwykły sposób. Zapraszamy Osoby, które pragną pobyć z misjami i duchowością na sposób on-line. Nie często myślimy w ciągu dnia o budowaniu relacji z Bogiem, a od tego zależą nasze relacje z sobą samym i z innymi ludźmi także tymi żyjącymi w krajach misyjnych. Co o nich wiemy, czy nas jeszcze obchodzą? Czy nas inspirują do działania? Chętnych do budowania relacji on-line prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Ruszamy od I Tygodnia Adwentu. Proponujemy godzinne spotkania od 9.30 do 12.30 oraz od 19.30 do 20.30 od poniedziałku do piątku, w sobotę od godz. 19.30 do 20.30. We formularzu prosimy o podanie dnia i godziny według swoich możliwości. Spotkania będą się odbywać na platformie Zoom. Linki będą przesyłane na adresy e-mailowe. Misyjny Adwent „4 razy N” poprowadzą Siostry Klawerianki z Krakowa w formie rekolekcji adwentowych z misjami: s. Bożena, s. Kazimiera i s. Priscilla z Indii. Do wzięcia udziału w rekolekcjach zapraszamy Dobroczyńców Misji,  Rodziny Misjonarzy, Osoby, które podjęły Adopcję Dzieci w krajach misyjnych i wszystkich zainteresowanych misjami. Wszystko na większą chwałę Bożą. Zapraszamy!

PS.

Zapraszamy do wspólnych rozważań zwłaszcza te Osoby, które zaadoptowały Dzieci z Indii. Być może deklaracja pomocy już wygasła, ale to nie przeszkadza, aby się spotkać na tej płaszczyźnie.

Link do strony Wydziału Duszpasterstwa Misyjnego Kurii Metropolitalnej w Krakowie, gdzie jest zamieszczony formularz zgłoszeniowy do udziału w spotkaniach

https://misje.diecezja.pl/wydarzenia/adwent-z-misjami-4-x-n-on-line/

Bożena Najbar
668 688 096
www.klawerianki.pl
www.misje.diecezja.pl

projekt i realizacja: intermania.pl