Losowe zdjęcie
Światowe Dni Młodzieży 2016

Zawitaj Królowo Różańca Świętego

13W sobotę 1 października 2016 rozpoczęliśmy uroczyście Nabożeństwa Różańcowe, które odbywać się będą w naszym kościele po Mszy Św. o godz. 18.00. Był to nie tylko pierwszy dzień października, ale również pierwsza sobota miesiąca, a więc Nabożeństwo Fatimskie. Tym razem to ostatnie nabożeństwo w tym roku zostało połączone z procesją różańcową do pięciu ołtarzy  z racji Uroczystości Matki Bożej Różańcowej. Po Eucharystii wyruszyła procesja Eucharystyczna do ołtarzy przygotowanych przez mieszkańców poszczególnych wiosek. Nie zabrakło i tym razem wspaniałej asysty: służby liturgicznej, dzieci sypiących kwiaty, Panów do światła i baldachimu, niosących feretrony: Pań z KGW, Panów Górników i Panów strażaków. Rozważania przy poszczególnych tajemnicach przygotowali i prowadzili członkowie Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej. Wspaniała atmosfera modlitewna, ciepły, bezwietrzny wieczór z Matką Bożą i Jezusem Eucharystycznym – tak krótko można podsumować ten wyjątkowy wieczór październikowy. Galeria zdjęć

projekt i realizacja: intermania.pl