Losowe zdjęcie
Światowe Dni Młodzieży 2016

Zostań Wolontariuszem ŚDM

wolontariuszeSzanowni Państwo!
Zapraszamy do wolontariatu Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016!

Czym zajmuje się Wolontariusz podczas ŚDM?

Wolontariusz ŚDM jest wszędzie tam, gdzie pielgrzym: pomaga na dworcach i lotniskach, w punktach informacyjnych i medycznych, dystrybucji pakietów pielgrzyma, podczas Katechez i Festiwalu Młodych, w Centrum Medialnym i Wydarzeniach Centralnych.

Jak się zarejestrować?

Wejdź na www.krakow2016.com. Wybierz zakładkę DOŁĄCZ – zostań wolontariuszem. Zarejestruj się przez formularz i czekaj na odpowiedź z Departamentu Wolontariatu. A potem…zarezerwuj sobie czas między 18 lipca a 1 sierpnia 2016 roku na wolontariat ŚDM!

Kto może się zarejestrować?

Aby się zarejestrować trzeba mieć ukończony 18 rok życia (najpóźniej do końca czerwca 2016). Zwracamy również uwagę na znajomość języków obcych i doświadczenie wolontariatu. Najważniejsza jest jednak gotowość do służby!

Zrób coś dla siebie! Zostań Wolontariuszem ŚDM Kraków 2016!

Podziękowaniem za pracę będzie specjalne spotkanie Wolontariuszy z Papieżem Franciszkiem!

Więcej na www.krakow2016.com

Kontakt: wolontariat@krakow2016.com

Katarzyna Kucik

Manager
Departament Wolontariatu /Volunteer’s Department

Komitet Organizacyjny ŚDM Kraków 2016

Phone: +48 533 114 474
E-mail: wolontariat@krakow2016.com
Web: www.krakow2016.com
Facebook: facebook.com/swiatowydzienmlodziezy

Informacje dokładne uzyskasz też kontaktując się z naszym parafialnym Komitetem Organizacyjnym ŚDM

w Witanowicach.

gieejjaf

 

projekt i realizacja: intermania.pl