Losowe zdjęcie
Światowe Dni Młodzieży 2016

Życzenia imieninowe dla Pana Kościelnego

Pan  koscielny Mieczysław SarneckiWe wtorek 1 stycznia Pan Kościelny Mieczysław Sarnecki będzie przeżywał swoje imieniny. Z tej to okazji pragniemy złożyć Mu najserdeczniejsze życzenia, wielu łask Bożych, dobrego zdrowia oraz błogosławieństwa Bożego w tej jakże ofiarnej posłudze kościelnego w naszej parafii. Panie Mieczysławie, przy tej okazji dziękujemy za trud pracy, za każdą chwilę spędzoną w świątyni, dbając, aby wyglądała pięknie, za każdą dekorację, za posługę w zakrystii, a przede wszystkim za dawanie nam wzoru pobożności, modlitwy i jakże gorącego nabożeństwa ku czci Najświętszej Maryi Panny oraz św. Barbary – patronki górników. Pragniemy modlić się wraz z całą parafią  podczas Mszy Św. imieninowej sprawowanej w Pana intencji w dniu 1 stycznia 2013 roku o godz. 11.00.

Ks. Proboszcz ze Współpracownikami i wdzięcznymi Parafianami

projekt i realizacja: intermania.pl