Skorzystaj z Rekolekcji wielkopostnych na odległość

Drodzy Parafianie!

Słyszymy o różnych możliwościach korzystania z rekolekcji za pośrednictwem telewizji, radia czy Internetu.

„REKOLEKCJE Z DOMINIKANINEM

JACKIEM SALIJEM” W TVP3

Dzięki życzliwości Telewizji Polskiej i dyspozycyjności o. Jacka Salija OP, TVP3 w paśmie ogólnopolskim nadawać będzie „Rekolekcje z dominikaninem Jackiem Salijem”.

Nauki będą emitowane o godz. 20.40 w dniach 25, 26 i 27 marca br. (środa, czwartek, piątek), zaraz po transmisji Mszy św. z Jasnej Góry. Długość poszczególnych odcinków przewidywana jest na 20 minut.

Apel ten kierujemy do wszystkich DOROSŁYCH i MŁODZIEŻ do skorzystania z tej możliwości.

Rekolekcje udostępniane są również na innych kanałach i jest ich bardzo wiele. Można znaleźć je np. tutaj (przygotowane przez ks. Juliusza Lasonia z Archidiecezji Łódzkiej).

Obszerniejszy spis ogólnodostępnych rekolekcji można także przeczytać na stronie Konferencji Episkopatu Polski.

Zachęcam do skorzystania z tej formy modlitwy

ks. Józef Wróbel – proboszcz

źródło: https://diecezja.pl/aktualnosci/rekolekcje-z-dominikaninem-jackiem-salijem-w-tvp3/