Żywe Róże

ŻYWE RÓŻE ŻEŃSKIE I MĘSKIE

Róże Różańcowe tworzą 20 osobowe zespoły dorosłych kobiet i mężczyzn. Należący do róż różańcowych modlą się codziennie jeden dziesiątek różańca w określonych intencjach. Każda róża parafialna powinna być zgłoszona u ks. Proboszcza ze swoim aktualnym składem członków. Zelator jest odpowiedzialny za koordynowanie wymiany tajemniczek różańcowych co miesiąc. Jesteśmy wdzięczni wszystkim Żywym Różom za ich nieustanną modlitwę w intencji Kościoła i całej Parafii. W Parafii istnieje 13 Żywych Róż.

Intencje modlitwy na każdy miesiąc podawane są na bieżąco na głównej stronie parafii.

Zapraszamy na comiesięczną Mszę Św. o godz. 18.00 w pierwsze soboty miesiąca i adoracji Najświętszego Sakramentu, podczas której odmawiamy jedną część różańca świętego i modlitwy do Niepokalanego Serca NMP.