Apostolat Margaretka

margaretkaApostolat Margaretka istnieje w naszej Wspólnocie Parafialnej od 2013 roku. Pierwsza z Margaretek powstała 10 lutego 2013 r. i ofiarowała swe modlitwy w intencji ks. kan. Józefa Wróbla. Od tej pory zaczął się ten Apostolat rozwijać w naszej parafii coraz mocniej. Wiązało się to również z pielgrzymkami do Medjugorje. Poznając objawienia Matki Bożej, coraz więcej ludzi pragnie ofiarować swoje codzienne modlitwy za świętość kapłanów. Następne Margaretki ofiarowały swe modlitwy w intencjach ks. Bogusława Nagel, a także za naszych rodaków: ks. Adama Pietrasa, ks. Marcina Szydłowskiego, ks. Krzysztofa Ryszawy.

W Archidiecezji Krakowskiej od 16 października 2014 r. opiekunem duchowym Apostolatu jest ks. dr Bogusław Nagel. Koordynator dekanalny p. Małgorzata Kuś.

Więcej informacji na temat Apostolatu Margaretka na stronie www. apostolatmargaretka.pl

Serdecznie zapraszamy na comiesięczne Msze Św.  w intencji kapłanów w pierwsze czwartki miesiąca o godz. 18.00, a po nich adorację uwielbienia z modlitwami za wstawiennictwem św. Michała Archanioła.