Apostolat Margaretka

margaretkaApostolat Margaretka istnieje w naszej Wspólnocie Parafialnej od 2013 roku. Pierwsza z Margaretek powstała 10 lutego 2013 r. i ofiarowała swe modlitwy w intencji ks. kan. Józefa Wróbla. Od tej pory zaczął się ten Apostolat rozwijać w naszej parafii coraz mocniej. Wiązało się to również z pielgrzymkami do Medjugorje. Poznając objawienia Matki Bożej, coraz więcej ludzi pragnie ofiarować swoje codzienne modlitwy za świętość kapłanów. Następne Margaretki ofiarowały swe modlitwy w intencjach ks. Bogusława Nagel, a także za naszych rodaków: ks. Adama Pietrasa, ks. Marcina Szydłowskiego, ks. Krzysztofa Ryszawy.

W Archidiecezji Krakowskiej od 16 października 2014 r. opiekunem duchowym Apostolatu jest ks. Bogusław Nagel. Koordynator dekanalny p. Małgorzata Kuś.

Więcej informacji na temat Apostolatu Margaretka na stronie www. apostolatmargaretka.pl