13. Niedziela Zwykła – 27 czerwca 2021 r.

Dziś po mszach świętych zbiórka ofiar do puszek na pogorzelców z Nowej Białej.

W kalendarzu liturgicznym w najbliższym tygodniu:

–  w poniedziałek wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika

– we wtorek uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o godz. 9.00 i 18.00. Składka przeznaczona na „świętopietrze”.

– w środę Msza Św. i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

– w sobotę święto św. Tomasza , apostoła.

W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź w piątek od 17.00. W sobotę o 18.00 Msza Św. i procesja  fatimska. O niesienie figury prosimy KGW z Babicy. Zapraszamy dzieci do sypania kwiatów, asysty, panów do niesienia  baldachimu.

W tym miesiącu nie ma wyjazdu do chorych.

Od najbliższej niedzieli nie będzie Mszy św. o godz. 10.00.

Bóg zapłać za ofiary  na utrzymanie parafii i remont plebani przekazane na składkę i w kopertach: parafianin z Witanowic 200 zł, ofiarodawca z Babicy 100 zł, rodzina z Wyźrału 300 zł.  i ofiary przesłane na konto… Bóg zapłać.

Informacje o pielgrzymce Wadowickiej na plakatach przed kościołem.

Bóg  zapłać za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty mieszkańcom Witanowic. O  sprzątanie prosimy  kolejną dziesiątkę mieszkańców Witanowic /Pagór/.

Zbiórka elektrośmieci będzie 9 lipca. Ulotki informacyjne na stoliku z prasą.