Księże Proboszczu Adamie!

W dniu Twoich imienin, składamy Ci gorące życzenia. Niech Najlepszy Ojciec darzy Cię potrzebnym zdrowiem i radością. Maryja –  Matka Najświętsza i Św. Mikołaj wypraszają potrzebne dary Ducha Świętego w pracy kapłańskiej i katechetycznej wśród nas. Życzymy wiele życzliwości i wdzięczności od ludzi. Wspaniałej współpracy z tymi, którzy wspierają Cię na codzień w pracy kapłańskiej. Oby nigdy radość nie znikała z Twojego serca i twarzy, a wszelkie problemy i trudności udawało się rozwiązywać z pomocą Patronów, a szczególnie Św. Michała Archanioła.

Do tych życzeń imieninowych dołączamy także świąteczne życzenia dla Ciebie Księże Adamie dla Ks. Kanonika Józefa, Pani Katechetki, Pana Kościelnego i Pana Organisty. Życzymy smacznej wigilii, wielu wspaniałych chwil, dobroci i wdzięczności od ludzi, a  Boże Dziecię niech obficie błogosławi każdą chwilę nowego 2024 roku.

Wesołych Świąt

Parafianie