Losowe zdjęcie
Światowe Dni Młodzieży 2016

Intencje modlitwy dla Żywych Róż na miesiąc maj

Serdecznie zapraszamy wszystkich Członków Żywego Różańca o dokonanie zmiany tajemnic różańcowych i  podjęcie nowych intencji modlitewnych na miesiąc maj. Są one następujące:

Intencja ogólna:

Módlmy się, aby zakonnice, zakonnicy i seminarzyści dojrzewali na swojej drodze powołania dzięki formacji ludzkiej, duszpasterskiej, duchowej i wspólnotowej, która doprowadzi ich do bycia wiarygodnymi świadkami Ewangelii.

Intencja parafialna:

Módlmy się, aby dzieci Pierwszokomunijne i wszyscy wierni ukochali Jezusa Eucharystycznego i chętnie brali udział w Nabożeństwach Majowych czcząc NMP.

Zapraszamy również w sobotę 4 maja na wspólną modlitwę wynagradzającą Niepokalanemu Sercu N.M.P. połączoną z odmówieniem jednej części różańca świętego przed wystawionym Najświętszym Sakramentem z modlitwą za Ojczyznę, która odbędzie się po Mszy Św. o godz. 18.00. Będzie ona połączona z pierwszym Nabożeństwem Fatimskim.

projekt i realizacja: intermania.pl