Intencje modlitwy dla Żywych Róż na miesiąc kwiecień

Serdecznie zapraszamy wszystkich Członków Żywego Różańca o dokonanie zmiany tajemnic różańcowych i  podjęcie nowych intencji modlitewnych na miesiąc kwiecień. Są one następujące:

Intencja ogólna:

Módlmy się, aby godność kobiet i ich bogactwo były uznawane w każdej kulturze i aby ustała dyskryminacja, jakiej doświadczają one w różnych częściach świata.

Intencja parafialna:

Dziękując Opatrzności Bożej za dzieło zbawienia, módlmy się o owocne i wytrwałe korzystanie z sakramentów świętych, które dają nam udział w życiu Bożym i zapewniają zbawienie

Zapraszamy również w sobotę 6 kwietnia na wspólną modlitwę wynagradzającą Niepokalanemu Sercu N.M.P. połączoną z odmówieniem jednej części różańca świętego przed wystawionym Najświętszym Sakramentem z modlitwą za Ojczyznę, która odbędzie się po Mszy Św. o godz. 18.00.