Ogłoszenia z XIII Niedzieli Zwykłej

*W poniedziałek Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze Św. o godz. 9.00 i 18.00. Składka przeznaczona jest na Bazylikę Św. Piotra Apostoła w Watykanie.

*W środę Nowenna ku czci MB Nieustającej Pomocy o godz. 18.00

* W piątek święto św. Tomasza Apostoła. Również przypada w tym dniu I Piątek miesiąca. Msze Św. o godz. 7.00 i 18.00. W lipcu wyjazdu do chorych nie ma. Okazja do spowiedzi od godz. 17.00.

*W sobotę przypada I sobota miesiąca. Z tej racji odprawione zostanie Nabożeństwo ku czci MB Fatimskiej połączone z procesją. Zapraszamy dzieci do sypania kwiatów, asystę. Figurę MB Fatimskiej poniosą Panie z KGW Witanowice.

*W przyszłą niedzielę na Mszy Św. o godz. 7.00 nastąpi uroczysta instalacja nowego Ks. Proboszcza. Jest nim ks. Adam Bartnicki, którego już dziś serdecznie witamy i życzymy Błogosławieństwa w posłudze Kapłańskiej jako Proboszcza naszej Parafii.

*Również w przyszłą niedzielę, zgodnie z prośbą abp. M. Jędraszewskiego, składka przeznaczona będzie na potrzeby powodzian.

*Dziękujemy Mieszkańcom Witanowic za sprzątanie kościoła. Za tydzień zapraszamy kolejną dziesiątkę Mieszkańców.