Losowe zdjęcie
Światowe Dni Młodzieży 2016

Plan wizytacji Biskupa Jana Zająca wśród nas

W najbliższą niedzielę, a więc 28 maja 2017  r. przybędzie do nas długo oczekiwany Ekscelencja Ks. Bp. Jan Zając. O godz. 6.30 Panowie z OSP powitają Go przy Krzyżu na ul. Plebańskiej i uroczyście wprowadzą do naszej świątyni. O godz. 6.45 nastąpi moment przywitania Biskupa w świątyni i rozpocznie się wizytacja kanoniczna w naszej parafii. Msze Św. odprawiane będą tak, jak w każdą niedzielę. Podczas Eucharystii Ks. Biskup pragnie się spotkać z całą naszą Wspólnotą. Na poszczególne Msze Św. serdecznie zaprasza:

Ponadto Ks. Biskup pragnie spotkać się z poszczególnymi grupami poza Mszą Świętą:

W poniedziałek 29 maja 2017 r.:

o godz. 9.00 – odwiedzi ZSP w Witanowicach

o godz. 10.00 – odwiedzi Szkołę Podstawową w Babicy

Również odwiedzi w domach chorych, którzy zostali już o tym poinformowani.

Polecajmy w modlitwie Ks. Bp. Jana i całą Wspólnotę przeżywającą spotkanie z Pasterzem Diecezji.

projekt i realizacja: intermania.pl