Losowe zdjęcie
Światowe Dni Młodzieży 2016

Poświęcenie Różańca dla dzieci kl III

We wtorek 2 października 2018 roku podczas Nabożeństwa Październikowego dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej rozpoczęły przygotowania liturgiczne do tej uroczystości. Uczestniczyły we Mszy Św., podczas której Ks. Proboszcz poświęcił im różaniec święty, który następnie wręczyli im rodzice. Po Eucharystii uczestniczyli w Nabożeństwie Różańcowym, polecając się przez ręce Maryi Miłosierdziu Bożemu, prosząc o dar dobrego przygotowania do pełnego uczestnictwa we Mszy Św. Po Nabożeństwie odbyło się spotkanie katechetyczne dla Rodziców. Dzieci przyjmą Komunie Święta w niedzielę 5 maja podczas Eucharystii o godz. 9.00. Dla dzieci był to dzień pełen przeżyć duchowych, bowiem rano uczestniczyli w wycieczko – pielgrzymce do Wadowic. Śladami Ojca Świętego Jana Pawła II wędrowali po Wadowicach z pomocą ciuchci. Oczywiście najpierw nawiedzili Bazylikę Mniejszą Ofiarowania N.M.P., gdzie przy chrzcielnicy szczególnie zanurzyli się w modlitwie. Nawiedzili również Dom Rodzinny Św. Jana Pawła II, który wywarł na nich ogromne wrażenie. Te cudowne chwile spędzili dzięki Ks. Proboszczowi, który zasponsorował dla wszystkich Trzecioklasistów i Drugoklasistów tę wyjątkową wyprawę.

projekt i realizacja: intermania.pl