Losowe zdjęcie
Światowe Dni Młodzieży 2016

Procesja ku czci MB Różańcowej

W pierwszą sobotę października – 6 X 2018 r. – w naszej Parafii odbyło się Nabożeństwo ku czci MB Różańcowej i Nabożeństwo Fatimskie połączone z procesją do pięciu ołtarzy. Od rana mieszkańcy wyznaczonych terenów parafii przygotowywali z wielkim zaangażowaniem ołtarze. Wieczorem, w pięknej pogodzie październikowej, w skupieniu modlitewnym polecaliśmy wszystkie nasze intencje za pośrednictwem Matki Bożej Różańcowej. Przygotowane rozważania przez członków Akcji Katolickiej kierowały naszą wdzięczność za Św. Jana Pawła II w 40. rocznicę Jego wyboru na Stolicę Piotrową. W Nabożeństwo zaangażowały się wszystkie grupy parafialne – począwszy od służby liturgicznej, dziewczynki sypiące kwiaty, dzieci z kl. IV ubrane w stroje komunijne – a skończywszy na niosących feretrony. Dziękujemy wszystkim za wspólna modlitwę i zapraszamy na codzienne Nabożeństwa Różańcowe.

projekt i realizacja: intermania.pl