Przed Uroczystością Wszystkich Świętych

DSC06564– Wielkimi krokami zbliża się koniec października. Zapraszamy do wytrwałej modlitwy różańcowej, którą  pragniemy ofiarować za naszych Zmarłych.

– w środę 30 października Nowenna do MB Nieustającej Pomocy połączona z nabożeństwem różańcowym.

– w czwartek o godz. 8.30 wyjazd do chorych z Najświętszym Sakramentem

w czwartek 31 października okazja do spowiedzi świętej od godz. 15.00 z udziałem obcych kapłanów

– w piątek Uroczystość Wszystkich Świętych – Msze Św. o godz. 7.00, 9.00, 11.00 i ok. 14.30 na cmentarzu. Mszy Św. o godz. 16.00 nie będzie.

– w Uroczystość Wszystkich Świętych o godz. 13.30 Nieszpory za Zamarłych i procesja na cmentarz.

– W Dzień Zaduszny Msze Św. o godz. 7.00, 9.00, 15.00 /na cmentarzu/ i o godz. 17.00

Podczas tej wieczornej Eucharystii uroczyście uczcimy relikwie bł. Jana Pawła II idąc w procesji wokół kościoła.

W dniach od 1 listopada do niedzieli 10 listopada zapraszamy do udziału w szczególnej modlitwie za Zmarłych na cmentarzu – Koronka do Miłosierdzia Bożego, a po niej Msza Św. w Kaplicy Cmentarnej o godz. 15.00.

– Zachęcamy do zyskiwania odpustów i ofiarowania ich za dusze Zmarłych

– Porządkując groby, starajmy się przestrzegać zasad segregacji śmieci. Wrzucajmy do kontenerów szkło, a do betonowych śmietników pozostałe śmieci. Wspólnie dbajmy o czystość cmentarza.