Losowe zdjęcie
Światowe Dni Młodzieży 2016

Przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania

Od września br w naszej Parafii rozpoczęło się przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania poprzez katechezę parafialną. Wszyscy uczniowie począwszy od kl. VI szkoły podstawowej do kl. I ponadgimnazjalnej zobowiązani są w ramach przygotowania liturgicznego uczestniczyć we Mszy Św. w I Piątki Miesiąca przez cały rok oraz po wcześniejszej spowiedzi przystępować do Komunii Świętej.

Od 14 września, w święto Podwyższenia Krzyża Świętego rozpoczyna się przygotowanie bezpośrednie do Sakramentu Bierzmowania młodzieży kl. III Gimnazjum i kl. I ponadgimnazjalnych. Katechezy odbywać się będą w salce:

Jeżeli ktoś nie będzie mógł uczestniczyć w katechezie piątkowej to powinien być w sobotę. Jeżeli ktoś nie może być w sobotę, to należy przyjść na katechezę w piątek.

Uczniowie klas VI, VII i VIII w ramach przygotowania liturgicznego do Sakramentu Bierzmowania proszeni są o comiesięczne uczestnictwo we Mszach Św. Pierwszopiątkowych. Po feriach zimowych zostanie zorganizowana dla nich katecheza w Parafii.

projekt i realizacja: intermania.pl