Losowe zdjęcie
Światowe Dni Młodzieży 2016

Przygotuj z nami „Paczuszkę dla maluszka” – do 19 XII

Nasza Parafia, pod patronatem Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej, podjęła współpracę z „Fundacją małych stópek”, która pomaga Domom Samotnej Matki na terenie całego naszego Kraju.

W rozpoczętym już okresie Adwentu robimy wiele dobrych postanowień i wyrzeczeń. Dlatego serdecznie zachęcamy do włączenia się w akcję charytatywną „Paczuszka dla maluszka”.

W naszym kościele jest żywa choinka, na której zawieszone są papierowe bombki informujące o tej akcji. Osoby chcące wesprzeć podopiecznych Domu Samotnej Matki w Wadowicach czy w innych miejscach, proszone są o zabranie takiej bombki do domu i przygotowanie na miarę swoich możliwości małej „Paczuszki dla maluszka”. /mogą to być ubranka, pampersy, środki kosmetyczne, zabawki itp./ Następnie prosimy o przyniesienie swojego daru pod choinkę do kościoła.

Skontaktowaliśmy się z Domem Samotnej Matki w Wadowicach i uzyskaliśmy informację, że przebywają w nim dzieci od drugiego do szóstego roku życia. Jeśli ktoś ma w domu ubrania po swoich dzieciach w dobrym stanie to zamiast wyrzucać można je podarować w tej paczce. Oczywiście każda paczka jest cenna i może zawierać te dary, które które Darczyńca chce przekazać – i za to bardzo dziękujemy. Akcja trwać będzie do 19 grudnia. Później dary zostaną przekazane do Domu Samotnej Matki.

Już dzisiaj dziękujemy Wszystkim Darczyńcom

w imieniu Dzieci i Matek, do których dotrze pomoc.

Pamiętajmy! W każdym z nas tkwią ogromne pokłady DOBRA! Wspólnie możemy wiele zdziałać!

projekt i realizacja: intermania.pl