Szczególny dzień modlitwy różańcowej dzieci – 18 października

Zapraszamy Was dzieci do międzynarodowej modlitwy MILION DZIECI MODLI SIĘ NA RÓŻAŃCU

Tak nazywa się kampania, która co roku 18 października gromadzi dzieci na całym świecie na modlitwie różańcowej w intencji jedności i pokoju. W naszej Parafii ta szczególna modlitwa będzie w poniedziałek po Mszy Św. o godz.  18.00

Czy wiedzieliście, że Św. Ojciec Pio mówił:

„ JEŚLI MILION DZIECI BĘDZIE MODLIŁO SIĘ NA RÓŻAŃCU, TO ŚWIAT NAPEŁNI SIĘ POKOJEM”.

Czy pamiętacie, jak Matka Boża w Fatimie prosiła dzieci:

Każdego dnia odmawiajcie różaniec, aby uzyskać pokój dla świata”.

Odpowiedzmy na te wezwania jeszcze głośniej w tym roku.

W 2020 roku do kampanii, pomimo pandemii, przystąpiło ponad PÓŁ MILIONA dzieci na całym świecie. Był to historyczny REKORD.

W Polsce w tym dniu modliło się prawie 70.000 dzieci – umieszczając nasz kraj na 1-szym miejscu wśród 136 uczestniczących państw. Drugi pod względem liczebności modlących się dzieci był Meksyk.

W Polsce tą akcję koordynuje Papieskie Stowarzyszenie Pomocy Kościołowi w Potrzebie PKwP.

Więcej informacji na:  www.modlitwamilionadzieci.pl