Losowe zdjęcie
Światowe Dni Młodzieży 2016

Uroczystości Jubileuszowe 700 lecia Parafii – ZAPRASZAMY

W niedzielę 9 lipca 2017 roku pragniemy z głębi serca wyrazić Panu Bogu wdzięczność za 700 lat istnienia naszej Parafii. Dlatego serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy podczas Eucharystii o godz. 14.00 w naszym parafialnym kościele. Uroczystościom przewodniczył będzie J. Eksc. O. Ks. Bp. Damian Muskus wraz z Duchowieństwem Dekanatu Wadowice Północ i naszymi Kapłanami rodakami. Niezmiernie cieszymy się, iż wraz z nami radosne Te Deum Laudamus chcą wyśpiewać licznie zaproszeni Goście, którzy gościć będą wśród nas, a są to przedstawiciele władz Państwowych, Wojewódzkich, Powiatowych Gminnych i lokalnych.

Uroczystość została objęta Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Małopolskiego, Starosty Powiatu Wadowickiego i Wójta Gminy Tomice.

Program Jubileuszowej Niedzieli:

Serdecznie zapraszamy WSZYSTKICH Parafian, grupy parafialne i organizacje działające na terenie Parafii, Panie z Kół Gospodyń Wiejskich, Druhów Strażaków, Panów Górników i Orkiestrę Dętą z Zygodowic do licznego udziału w tej jakże wyjątkowej i historycznej uroczystości parafialnej. Łączymy się w modlitwie z chorymi, cierpiącymi i tymi, którzy z różnych powodów nie będą mogli, a chcieliby z nami brać udział w uroczystości. 

Ks. Proboszcz Józef Wróbel

wraz z Organizatorami

 

projekt i realizacja: intermania.pl