Losowe zdjęcie
Światowe Dni Młodzieży 2016

W Uroczystość Bożego Ciała

10W czwartek 26 maja 2016 roku przeżywaliśmy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej. Po uroczystej Mszy Św. sprawowanej o godz. 9.00 wyruszyła procesja Bożego Ciała na ulice naszych wiosek. W bardzo bogatej asyście, w uwielbieniu, skupieniu i głębokiej modlitwie przeżywaliśmy te wyjątkowe chwile w obecności Jezusa Eucharystycznego.  Pięknie przygotowane ołtarze, wezwania modlitwy wiernych, odświętnie wystrojona trasa, dźwięk dzwonków w rękach malutkich chłopców i gromkie wołanie dziewczynek sypiących kwiatki: „Święty, Święty, Święty – Pan Bóg zastępów” – szczególna lekcja apostolstwa.  Było to również możliwe dzięki wspaniałej pogodzie, za którą jesteśmy wdzięczni Panu Bogu. GALERIA

projekt i realizacja: intermania.pl