Losowe zdjęcie
Światowe Dni Młodzieży 2016

Wierzę w Świętych obcowanie…

foto 033W kończącym się już Roku Wiary w szczególny sposób pragnęliśmy zagłębić się w tajmenicę Świętych obcowania. Wyrażaliśmy ją podczas kończących się nabożeństw różańcowych, ale nade wszystko w Uroczystość Wszystkich Świętych, Dzień Zaduszny i szczególnie przez cały tydzień – aż do 10 listopada. W te dni rozbrzmiewały z ambony kościelnej i kaplicy na cmentarzu imiona i nazwiska wiernych Zmarłych, za których to modlimy się wypraszając niebo, zyskując za nich odpusty zupełne.  Do 10 listopada na naszym cmentarzu, codziennie odmawialiśmy Koronkę do Miłosierdzia Bożego i uczestniczyliśmy we Mszy Św. w kaplicy cmentarnej, ofiarowując ją o pokój wieczny dla naszych przodków. Zobacz galerię zdjęć

Przy tej okazji pragniemy przypomnieć, że:

– w każdą niedzielę czytane są wypominki przed mszami dopołudniowymi,

– w każdy trzeci piątek miesiąca odprawiana jest Msza Św. za Wypominanych w naszej parafii,

– w Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego o godz. 15.00 odmawiamy różaniec na cmentarzu

– w kaplicy cmentarnej odprawiane są Msze Św. za Zmarłych /ogłaszane wcześniej w niedziele/

projekt i realizacja: intermania.pl