Losowe zdjęcie
Światowe Dni Młodzieży 2016

Z drugiej niedzieli zwykłej

ks Marcin SzydłowskiW drugą niedzielę zwykłą Ks. Proboszcz podsumował wizytę duszpasterską w naszej wspólnocie. Podziękował za otwarte drzwi i serca na Boże Błogosławieństwo oraz za religijne przeżycie tegoż spotkania.

W najbliższym tygodniu przeżywać będziemy:

– w poniedziałek wspomnienie św. Agnieszki dziwicy i męczennicy

– w czwartek wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła

– w piątek święto nawrócenia św. Pawła apostoła,

– w sobotę wspomnienie świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa.

– W przyszłą niedzielę rozpoczynamy w naszej wspólnocie 40-to godzinne Nabożeństwo. Serdecznie zapraszamy do licznego udziału w adoracji Najświętszego Sakramentu. O przewodnictwo w tych adoracjach prosimy: po Mszy Św. o godz. 7.00 członków Akcji Katolickiej i Żywych Róż; po Mszy Św. o godz. 9.00 młodzież; po Mszy Św. o godz. 11.00 zostaną odśpiewane Nieszpory.

– W najbliższą środę zapraszamy do udziału w Drugim Dniu Nowenny ku czci Św. Józefa w Sanktuarium św. Józefa w Wadowicach. Nasza parafia została poproszona o przewodnictwo we Mszy Św. o godz. 8.00. Dla chętnych chcących się udać na tę modlitwę autobus będzie podstawiony przy kościele o godz. 7.30. Zapraszamy.

– W poniedziałek dzieci i młodzież wyjadą na 5-cio dniowy feryjny wypoczynek na narty w góry. Polecajmy ich w modlitwie, aby podróż była szczęśliwa, a wypoczynek pomyślny.

 

projekt i realizacja: intermania.pl