Z informacji duszpasterskich na miesiąc luty

* 7 lutego – I Piątek miesiąca lutego. Msze Św. o godz. 7.00 i 18.00. Okazja do spowiedzi św. od godz. 17.00.

*Od niedzieli 9 lutego w naszej świątyni odbywać się będzie 40-godzinne Nabożeństwo Eucharystyczne. Serdecznie zapraszamy do modlitwy adoracyjnej przed Najświętszym Sakramentem. O przewodnictwo w modlitwie prosimy wyznaczone grupy parafialne:

9 lutego: po Mszy Św. o godz. 7.00 członków Żywych Róż z Wyźrału i Lgoty, po Mszy Św. o godz. 9.00 Parafialny Oddział Akcji Katolickiej.

16 lutego: po Mszy Św. o godz. 7.00 członków Żywych Róż z Babicy, po Mszy Św. o godz. 9.00 Służba Liturgiczna Ołtarza.

23 lutego: po godz. 7.00 Żywe Róże z Witanowic i Żywa Róża Rodzin; po godz. 9.00 – Parafialny Oddział Akcji Katolickiej i Duszpasterska Rada Parafialna

*W środę 19 lutego nasza Wspólnota przewodniczy modlitwie Nowennowej na Karmelu w Wadowicach ku czci św. Józefa. Msza Św. o godz. 8.00. Serdecznie zapraszamy do licznego udziału.

*26 lutego Środa Popielcowa – rozpoczynamy okres Wielkiego Postu