Losowe zdjęcie
Światowe Dni Młodzieży 2016

Z informacji na ostatni tydzień Adwentu

wieniec-adwentowy-1*Zapraszamy codziennie na Roraty na godz. 17.00

*Informujemy, iż możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty jest możliwa codziennie pół godziny przed Mszą Św.

*W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona z Roratami.

*W sobotę Wigilia Bożego Narodzenia. Spędźmy ją w rodzinnym gronie. Wieczerzę rozpocznijmy od przeczytania tekstu Ewangelii o Bożym Narodzeniu (np. Mt 1, 18-25; Łk 2, 1-7, J 1, 1-18), wspólną modlitwą, łamaniem się opłatkiem i składaniem sobie życzeń. Niech nie zabraknie wspólnego śpiewania kolęd i rodzinnej rozmowy. Nie zapominajmy o charakterze postnym naszych wigilijnych potraw.

*Dziękujemy wszystkim za przesyłane życzenia świąteczne – zwłaszcza te tradycyjne.

*Do Parafii przychodzą również życzenia od tych, których wspomagaliśmy finansowo przez cały rok np. od budujących nowe kościoły, komitetu organizacyjnego pieszej pielgrzymki z Wadowic na Jasną Górę, od Seminarium Duchownego w Krakowie, od Caritas itp. Cieszymy się, że o nas pamiętają i wspierają również modlitwą.

* W Wigilię /24 grudnia – sobota/ Roraty o godz. 7.00.

* Zapraszamy na Pasterkę, a o godz. 23.30 na czuwanie modlitewne prowadzone przez Parafialny Oddział Akcji Katolickiej

* W Boże Narodzenie /niedziela 25 grudnia/ Msze Św. o godz. 9.00, 11.00 i 16.00

* W Święto Św. Szczepana /poniedziałek 26 grudnia/ Msze Św. o godz. 7.00, 9.00, 11.00 i 16.00

projekt i realizacja: intermania.pl