Losowe zdjęcie
Światowe Dni Młodzieży 2016

Z informacji Niedzieli Miłosierdzia

*W poniedziałek 29 IV – wspomnienie św. Wojciecha – głównego Patrona Polski – Msza Św. o godz. 18.00

*we wtorek 30 IV o godz. 17.00 – próba dla dzieci klas III przed I Komunią Św.

*Od środy 1 maja – rozpoczynają się Nabożeństwa Majowe, na które serdecznie zapraszamy do kościoła po Mszy Św. o godz. 18.00. Zachęcamy również do modlitwy przy kapliczkach przydrożnych. Prosimy o umajenie tych kapliczek.

Również w środę 1 maja ok. godz. 15.15 będziemy gościć w naszej parafii Pielgrzymów zdążających z Bielska do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach. Prosimy Parafialny Oddział Akcji Katolickiej i Panie z KGW o pomoc w organizacji przyjęcia Pielgrzymów.

*w czwartek o godz. 16.00 Msza Św. w intencji Strażaków

* 3 maja – Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski – Msze Św. tak jak w niedzielę. W tym dniu nie ma wyjazdu z Najświętszym Sakramentem do chorych w domach. Przypominamy, że to również I Piątek Miesiąca.  Tych, którzy odprawiają te piątki – a zwłaszcza uczniów kl. IV SP – prosimy, by skorzystali wcześniej z sakramentu pokuty i pojednania, jeśli tego potrzebują, by mogli przyjąć Pana Jezusa w tym dniu do swojego serca.

* w sobotę 4 maja o godz. 8.30 – spowiedź św. dla dzieci klas III i ich rodzin

Również w sobotę o godz. 18.00 Msza Św. i rozpoczęcie Nabożeństw do Matki Bożej Fatimskiej. Zapraszamy asysty.

* w niedzielę 5 maja o godz. 9.00 Uroczysta Msza Św. I Komunii Św. dla dzieci klas III.

*w poniedziałek 6 maja na godz. 17.00 zapraszamy uczniów klas IV na próbę przed rocznicą I Komunii Św.

projekt i realizacja: intermania.pl