Z ogłoszeń niedzielnych

*W poniedziałek 2 IX na godz. 8.30 zapraszamy na Mszę Św. inaugurującą nowy rok szkolny

* W środę 4 IX na godz. 17.00 zapraszamy na spotkanie wszystkich lektorów i ministrantów oraz kandydatów do służby liturgicznej

*W środę 4 IX na godz. 18.00 zapraszamy szczególnie Pierwszoklasistów z przyborami szkolnymi, by podczas Eucharystii je poświęcić.

*W piątek 6 IX wyjazd do chorych z Najświętszym Sakramentem o godz. 8.30

Okazja do spowiedzi od godz. 17.00. Szczególnie zapraszamy uczniów klas IV oraz kandydatów do Sakramentu Bierzmowania, by korzystali z comiesięcznych spowiedzi świętych.

*W sobotę 7 IX  zapraszamy na godz. 18.00 na Mszę Św. i procesję Fatimską z racji pierwszej soboty miesiąca. Prosimy członków Żywego Różańca o dokonanie zmianki tajemnic różańcowych i podjęcie nowej intencji na miesiąc wrzesień.

*W przyszłą niedzielę 8 IX w naszej parafii gościć będziemy Siostry Misjonarki, które podzielą się z nami swoją misyjną działalnością, którą wypełniają w Kościele Powszechnym.