„Czas łaski i mocy” – zapraszamy do naszej Parafii na Rekolekcje – Plan

REKOLEKCJE Z NAWIEDZENIEM FIGURY ŚW. MICHAŁA ARCHANIOŁA

Z CUDOWNEJ GROTY OBJAWIEŃ NA GARGANO

PIĄTEK 17 czerwca 2022

17.30 – Nabożeństwo oczekiwania.

18.00 – Powitanie (dzieci, dorośli, proboszcz) i Msza św. na rozpoczęcie nawiedzenia.

19.30 – Czas osobistej modlitwy.

21.00 – Wieczór ze św. Michałem Archaniołem z rozważaniem na zakończenie dnia.

SOBOTA 18 czerwca 2022

9.30 – Koronka do św. Michała Archanioła i dziewięciu chórów anielskich.

10.00 – Msza św. dla chorych i starszych z odnowieniem przyrzeczeń chrzcielnych oraz indywidualnym błogosławieństwem przez przyczynę św. Michała Archanioła.

18.00 – Msza św. z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie z nałogów za przyczyną św. Michała Archanioła z modlitwą wstawienniczą przed Najświętszym Sakramentem.

21.00 – Wieczór ze św. Michałem Archaniołem z rozważaniem na zakończenie dnia.

NIEDZIELA 19 czerwca 2022

7.00 – Msza św. z Aktem Poświęcenia się św. Michałowi Archaniołowi.

9.00 – Msza św. z Aktem Poświęcenia się św. Michałowi Archaniołowi.

11.00 – Msza św. z Aktem Poświęcenia się św. Michałowi Archaniołowi i błogosławieństwem dzieci przez przyczynę św. Michała Archanioła.

14.00 – Msza św. pożegnania z Aktem Zawierzenia Parafii św. Michałowi Archaniołowi.

PO KAŻDEJ MSZY ŚW. MOŻLIWOŚĆ PRZYJĘCIA SZKAPLERZA ŚW. MICHAŁA ARCHANIOŁA

Ofiary składane na tacę w niedzielę są przeznaczone  na rozwój kultu św. Michała Archanioła oraz na dzieła apostolskie zgromadzenia Księży Michalitów (szkoły, oratoria, praca misyjna i wydawnicza, budowa sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Mińsku na Białorusi)