ŻYCZENIA DLA PARAFIAN I GOŚCI

BOŻE NARODZENIE 2023

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia

życzymy Wam drodzy Parafianie i Goście

pokoju Chrystusowego, zdrowia i błogosławieństwa Bożego.

Niech nadchodzący Nowy Rok przyniesie Wam jak najwięcej łask Bożych, życzymy Wam również, byście doświadczyli Bożej mocy co dnia i by nasz Pan Jezus Chrystus zawsze był przy Was.

Ks. Kanonik Józef Wróbel

Ks. Proboszcz Adam Bartnicki

Serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy pomogli w godnym przygotowaniu do świąt Bożego Narodzenia naszego kościoła. Szczególne podziękowania dla p. kościelnego Bogusława Habrzyka, Klaudii Malik, Barbary Chrapla, Dawida Habrzyka, Jana Kwarciaka, Ryszarda Mąsiorskiego, Krzysztofa Gajosa za przygotowanie i dekoracje choinek i szopki, ufundowanie  choinek, piękne udekorowanie kościoła. Bóg zapłać.

Składamy  podziękowanie dla POAK za piękne poprowadzenia czuwania przed Pasterką, orkiestrze i naszej scholii za grę i śpiew na Pasterce.

W niedzielę 31 XII Szkolne Koła Caritas będą rozprowadzać pakiety na Trzech Króli / kreda, węgielek, kadzidło/. Ofiary przeznaczone na dzieci  z krajów misyjnych.