11. Niedziela Zwykła – 13 czerwca 2021 r.

W kalendarzu liturgicznym w najbliższym tygodniu:

–  w poniedziałek wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika

– w środę Msza Św. i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

– w czwartek wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika

W sobotę Jego Ekscelencja Ks. bp Janusz Mastalski na Mszy  Św. o godz. 11.00 udzieli naszej młodzieży sakramentu Bierzmowania. Kandydatów zapraszamy na Triduum przed przyjęciem sakramentu we środę , czwartek i piątek na godz. 18.00.

W środę pielgrzymka dzieci komunijnych do Ludźmierza.

Od niedzieli 20 czerwca zostaje zniesiona dyspensa od udziału we Mszy  Świętej niedzielnej, jaką wydali biskupi w związku z pandemią.

Bóg zapłać panom, którzy z własnej woli pomagali przy remoncie plebani w tym tygodniu. Bóg zapłać za dar  pracy.

Bóg zapłać za ofiary  na utrzymanie parafii i remont plebani przekazane na składkę i w kopertach: parafianin z Babicy 200 zł, rodzina z Babicy 200 zł, parafianin z Babicy 200 zł, rodzina z Witanowic 300 zł, parafianin z Babicy 200 zł, rodzina z Witanowic 200 zł, rodzina z Babicy 300 zł. i ofiary przesłane na konto: parafianin z Witanowic 100 zł. Bóg zapłać.

Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty mieszkańcom Witanowic i prosimy o sprzątanie kandydatów do bierzmowania z rodzicami.

Pogrzeb śp. Mieczysława Mrowca z Babicy będzie we wtorek o godz. 15.00. Różaniec o  14.30.