16. Niedziela Zwykła – 18 lipca 2021 r.

Serdeczne podziękowania dla pań  z naszych KGW i tych, którzy pomagali w środę w przyjmowaniu pielgrzymów wadowickiej pielgrzymki na Jasną Górę. Niech Matka Boża wyprasza Wam potrzebne łaski.

W kalendarzu liturgicznym w najbliższym tygodniu:

– w środę Msza Św. i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

– w czwartek święto św. Marii Magdaleny,

– w piątek  święto św. Brygidy zakonnicy i patronki Europy

– w sobotę wspomnienie św. Kingi dziewicy

Z racji  wspomnienia patrona kierowców i podróżujących św. Krzysztofa, które przypada w przyszłą niedzielę, po Mszach Świętych błogosławieństwo pojazdów mechanicznych. Pojazdy ustawiamy podobnie jak w ubiegłych latach. Przy okazji poświęcenia można złożyć ofiarę na cele MIVA Polska przez co pomagamy w zakupie środków transportu misjonarzom.

Bóg zapłać  wszystkim składającym ofiarę na utrzymanie naszej parafii i remont poprzez niedzielną tacę i ofiary w kopertach: rodzina z Witanowic 200 zł, rodzina z Babicy 300 zł. oraz wpłaty  na  konto parafialne: parafianin z Witanowic 100 zł. Bóg zapłać.

Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty mieszkańcom Witanowic.

Do sprzątania zapraszamy następną dziesiątkę mieszkańców z Witanowic.