2. Niedziela Zwykła – 17 stycznia 2021 r.

W kalendarzu liturgicznym w najbliższym tygodniu:

– w środę o 18.00 Msza Święta i Nowenna  do MB Nieustającej Pomocy,

– w czwartek wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy. Dzień  Babci.  Przy tej okazji wszystkim babciom i dziadkom  życzymy wielu  Bożych łask oraz  serca i wdzięczności od wnuków.

W przyszłą niedzielę pragniemy  trwać przy żłóbku Nowonarodzonego Pana śpiewając  kolędy. Nasze wspólne kolędowanie o godz. 15.00 w kościele. Zapraszamy do udziału  również poprzez transmisję internetową.

Za tydzień w niedzielę 24  stycznia –  dzień solidarności z ofiarami trzęsienia ziemi w Chorwacji. Po każdej Mszy Świętej zbiórka ofiar  do puszek na pomoc poszkodowanym.

Bóg zapłać za ofiary  na utrzymanie parafii i remont plebani przesłane na konto: parafianka z Witanowic 200 zł, rodzina z Wyźrału 100 zł, parafianin z Babicy 200 zł, parafianin z Witanowic 100 zł, parafianin z Babicy 500 zł, rodzina z Wyźrału 100 zł, rodzina z Babicy 100 zł. Bóg zapłać.

Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty mieszkańcom Babicy.

Do sprzątania zapraszamy kolejną  dziesiątkę mieszkańców Babicy.

W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp.  Józefę Szczerbik, lat 82 z Lgoty. Polećmy Ją  miłosierdziu Bożemu. Wieczne odpoczywanie…..