23. Niedziela Zwykła – 6 września 2020 r.

Dziś  świętujemy nasze parafialne dożynki. Bóg zapłać wszystkim, którzy  przyczynili  się  do ich przygotowania.

Ks. Arcybiskup zaprasza  w najbliższą niedzielę  na pielgrzymkę  rodzin do Kalwarii Zebrzydowskiej.

W kalendarzu liturgicznym w najbliższym tygodniu:

– we wtorek Święto Narodzenia NMP /Matki Bożej Siewnej/

– w środę  o 18.00 Msza Święta i  nowenna.

Bóg zapłać Apostolatowi Margaretka za piękne przygotowanie i  poprowadzenie pierwszo czwartkowej adoracji. Już dziś zapraszam wszystkich parafian  na kolejną w pierwszy czwartek października.

Dziękuję panom, którzy przygotowali tron pod monstrancje i oświetlenie do adoracji.  Ich praca  pomaga nam w modlitwie  podczas adoracji.

Bóg zapłać za ofiary złożone  w kopertach na utrzymanie parafii i remont nowej plebani :  rodzina z Witanowic 200 zł, rodzina z Wyźrału 100 zł, rodzina z Babicy 500 zł, rodzina z Wyźrału 200 zł, rodzina z Babicy 300 zł, parafianka z Babicy 400 zł, rodzina  z Witanowic 150 zł, parafianki z Witanowic 200 zł, parafianin z Wyźrału 200 zł, oraz za ofiarę  przesłaną na konto  parafiance z Wyźrału 200 zł. Bóg zapłać.

Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty mieszkańcom Witanowic.

Do sprzątania zapraszamy pierwszą dziesiątkę mieszkańców z Wyźrału.