4. Niedziela Zwykła – 30 stycznia 2022 r.

W kalendarzu liturgicznym w najbliższym tygodniu:

– w poniedziałek wspomnienie św. Jana Bosko , kapłana

– w środę święto Ofiarowania Pańskiego – MB Gromnicznej. Msze Św. o godz. 9.00 i 18.00 z poświęceniem świec. Składka w tym dniu przeznaczona na zakony  kontemplacyjne.

– w sobotę wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy,

W  środę na godz. 17.30 zapraszamy na różaniec z rodziną Radia Maryja.                   W tym tygodniu pierwszy czwartek miesiąca –  dzień modlitwy za kapłanów i o powołania kapłańskie. Po Mszy Św. wieczornej Adoracja  Najśw. Sakramentu  do godz. 19.30. zakończona indywidualnym błogosławieństwem Najśw. Sakramentem.

O poprowadzenie adoracji prosimy apostolat Margaretka.

Z racji  I piątku  miesiąca spowiedź w czwartek od 17.30 i w piątek od godz. 17.00.

W tym tygodniu  wizyty u chorych : Witanowice i Babica piątek od godz. 8.30, Lgota i Wyźrał  sobota o  godz. 8.30.

W sobotę po Mszy św. wieczornej modlitewne czuwanie z racji  I soboty miesiąca Róż Żywego Różańca i Akcji Katolickiej.

W przyszłą niedzielę z racji 6 dnia miesiąca Nowenna i modlitwy do  naszego patrona św. Mikołaja.

Parafia nasza przekazała kwotę 2420 zł. na budownictwo sakralne w diecezji, zgodnie z dyspozycją Kurii.

Bóg zapłać za ofiary  na utrzymanie parafii i remont plebani przekazane na składkę i w kopertach: parafianka z Babicy 200 zł i ofiara przesłana na konto …. Bóg zapłać.

Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty mieszkańcom Babicy.

Do sprzątania zapraszamy XI  rejon mieszkańców Babicy, od rodz. Moskała do rodz. Furdzik.

Gregorianka za śp. Stanisława Malika będzie odprawiana w marcu u OO. Karmelitów Bosych we Wrocławiu.

W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Teresę Książek z Wyźrału, lat 91 i śp. Leszka Marcucha z Babicy, lat 83. Polećmy Ich Bożemu miłosierdziu. Dobry Jezu a nasz Panie…