5. Niedziela Zwykła – 7 lutego 2021 r.

Serdeczne  podziękowanie za piękne poprowadzenie  adoracji w czwartek dla apostolatu Margaretka i  w sobotę dla Róż różańcowych i POAK. Serdecznie dziękujemy też panu  kościelnemu i panom , którzy pomagali przy rozbieraniu  szopki i dekoracji w kościele. Bóg zapłać.

W kalendarzu liturgicznym w najbliższym tygodniu:

– w środę wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy, o 18.00 Msza Święta i Nowenna  do MB Nieustającej Pomocy;

– w czwartek wspomnienie NMP z Lourdes, XXIX Światowy Dzień Chorego. Modlitwą w tym  dniu ogarniamy wszystkich  chorych naszej parafii.

Na zakony kontemplacyjne złożyliśmy na składkę we wtorek 1100 zł. Bóg zapłać.

W przyszłą niedzielę ostatnia niedziela przed Wielkim Postem. W ramach dawnego  nabożeństwa  40-godzinnego adoracja Najśw. Sakramentu będzie między Mszami czyli:

od godz. 8.00 do 9.00 tu o prowadzenie prosimy Róże różańcowe i POAK,

od godz. 12.00 do 14.00  prosimy o prowadzenie apostolat  Margaretka i Domowy Kościół. Od 13.00 adoracja w ciszy.

od  godz. 15.00 do 16.00 . O 15.00  Koronka  do Bożego Miłosierdzia i Nieszpory. Wszystkich zapraszamy by przybyli na   chwile adoracji Pana Jezusa.

W piątek o godz. 17.00 na plebani spotkanie  przed Bierzmowaniem dla klasy VIII z Witanowic.

Bóg zapłać za ofiary  na utrzymanie parafii i remont plebani przekazane na składkę i w kopertach: rodzina z Babicy 200 zł, rodzina z Witanowic 200 zł, rodzina z Wyźrału 300 zł, parafianin z Lgoty 200 zł, parafianka z Wyźrału 200 zł. i ofiary przesłane na konto parafianin z Witanowic 300 zł, rodzina z Witanowic 200 zł, rodzina z Lgoty 500 zł, rodzina z Wyźrału 300 zł. Bóg zapłać.

Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty mieszkańcom Babicy.

Do sprzątania zapraszamy kolejną  dziesiątkę mieszkańców Babicy.

Mamy jeszcze apel o pomoc  dla małego Kasperka z Babicy. W naszym kościele zbiórka do puszek na pomoc  dla Kasperka będzie w niedzielę 21 lutego.