6. Niedziela Zwykła – 12 lutego 2023 r.

W kalendarzu liturgicznym w najbliższym tygodniu:

– we wtorek święto św. Cyryla i Metodego, patronów Europy

– w środę o 18.00 Msza Św. i Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

W czwartek z racji 16-dnia miesiąca zapraszamy do naszego kościoła na godz. 20.30, na wieczór z św. Janem Pawłem II.

W przyszłą niedzielę – ostatnia niedziela przed Wielkim Postem. W ramach dawnego  nabożeństwa  40-godzinnego adoracja Najśw. Sakramentu będzie między Mszami czyli:

– od godz. 8.00 do 9.00 tu o prowadzenie prosimy Róże różańcowe i POAK,

– od godz. 10 do 11.00 adoracja w ciszy

– od godz. 12.00 do 14.00  prosimy o prowadzenie  Domowy Kościół / od godz.12.00 / i apostolat Margaretka / od godz. 13.00 /

Wszystkich zapraszamy by przybyli na   chwilę adoracji Pana Jezusa.

Bóg zapłać za ofiary  na utrzymanie parafii i remont plebani przekazane na składkę i w kopertach: parafianin z Witanowic 200 zł, anonimowy ofiarodawca 500 zł. Bóg zapłać.

Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty mieszkańcom Witanowic.

Do sprzątania zapraszamy III rejon  mieszkańców Witanowic.

Dziś przed naszym kościołem kiermasz, którego celem jest  ratowanie życia i zdrowia  chorej na SMA Zosi Pająk ze Skawinek. Bóg zapłać  za każde wsparcie. Ofiara do puszek na pomoc dla ofiar trzęsienie ziemi w Turcji zarządzona przez ks. Arcybiskupa będzie w naszym kościele w przyszłą niedzielę.